Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zflbdaf

Film Freak - 629 Film Ratings

Member Since: Nov 27, 2018

Location: Portugal

more Recent Ratings
80 52% Nomadland (2020) - Apr 22, 2021
85 69% The Witch (2016) - Feb 23, 2021
90 80% About Time (2013) - Feb 22, 2021
75 36% Spies in Disguise (2019) - Feb 12, 2021
100 95% Coco (2017) - Jan 10, 2021
70 22% 21 Bridges (2019) - Jan 08, 2021
90 80% The Shawshank Redemption (1994) - Dec 27, 2020
80 52% Soul (2020) - Dec 25, 2020
80 52% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Dec 11, 2020
90 80% Pinocchio (1940) - Sep 27, 2020