zibru

zibru
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2016
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 98% Interstellar (2014) - Rated 11 Oct 2016
73 43% Matchstick Men (2003) - Rated 09 Oct 2016
74 53% The Ring (2002) - Rated 09 Oct 2016
72 33% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 09 Oct 2016
71 28% Hitch (2005) - Rated 09 Oct 2016
73 43% What About Bob? (1991) - Rated 09 Oct 2016
78 71% They Live (1988) - Rated 09 Oct 2016
70 22% Elizabethtown (2005) - Rated 09 Oct 2016
73 43% Analyze This (1999) - Rated 09 Oct 2016
73 43% Death Proof (2007) - Rated 09 Oct 2016