ziryuu

ziryuu
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: huh

more Recent Ratings

90 80% The Simpsons Movie (2007) - Rated 01 May 2018
70 34% 101 Dalmatians (1961) - Rated 01 May 2018
90 80% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 01 May 2018
60 17% Ted (2012) - Rated 01 May 2018
50 11% Hellboy (2004) - Rated 01 May 2018
1% Gnomeo and Juliet (2011) - Rated 01 May 2018
70 34% 101 Dalmatians (1996) - Rated 01 May 2018
10 5% King Kong (1933) - Rated 01 May 2018
85 57% Scary Movie (2000) - Rated 01 May 2018
100 98% Die Hard (1988) - Rated 01 May 2018