zissou14

zissou14
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 54% Fire at Sea (2016) - Rated 09 Mar 2018
88 79% The Death of Stalin (2017) - Rated 09 Mar 2018
84 64% The Boy and the Beast (2015) - Rated 09 Mar 2018
72 18% Trans-Europ-Express (1966) - Rated 09 Mar 2018
88 79% Nocturama (2016) - Rated 09 Mar 2018
90 89% Barton Fink (1991) - Rated 09 Mar 2018
72 18% Death Wish II (1982) - Rated 23 Feb 2018
82 54% Die Sehnsucht der Veronika Voss (1982) - Rated 23 Feb 2018
82 54% Selma (2014) - Rated 23 Feb 2018
80 45% The Loneliest Planet (2012) - Rated 23 Feb 2018