zivilars

zivilars
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 82% Let the Right One In (2008) - Rated 25 Nov 2017
95 48% My Voyage to Italy (1999) - Rated 25 Nov 2017
100 82% Deadpool (2016) - Rated 25 Nov 2017
90 32% Gran Torino (2008) - Rated 25 Nov 2017
100 82% Ghostbusters (1984) - Rated 25 Nov 2017
100 82% Oldboy (2003) - Rated 25 Nov 2017
98 61% The Man Without a Past (2002) - Rated 25 Nov 2017
100 82% Curb Your Enthusiasm (2000) - Rated 25 Nov 2017
100 82% Breaking Bad (2008) - Rated 25 Nov 2017
90 32% Stranger Things (2016) - Rated 25 Nov 2017