ziyumake

ziyumake
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: istanbuj, turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: xxx

more Recent Ratings

100 77% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 02 Jan 2015
90 24% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 02 Jan 2015
70 5% Annabelle (2014) - Rated 02 Jan 2015
95 43% Insidious (2010) - Rated 02 Jan 2015
90 24% Deception (2008) - Rated 02 Jan 2015
95 43% The Patriot (2000) - Rated 02 Jan 2015
90 24% The Time Machine (2002) - Rated 02 Jan 2015
95 43% While You Were Sleeping (1995) - Rated 02 Jan 2015
100 77% Elizabeth: The Golden Age (2007) - Rated 02 Jan 2015
95 43% Salt (2010) - Rated 02 Jan 2015