zjelveh

zjelveh
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 97% Interstellar (2014) - Rated 30 May 2022
81 80% Midnight Special (2016) - Rated 30 May 2022
89 93% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 May 2022
70 37% The Truman Show (1998) - Rated 30 May 2022
75 48% Melancholia (2011) - Rated 30 May 2022
88 90% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 30 May 2022
73 44% The Grudge (2004) - Rated 30 May 2022
93 97% Audition (1999) - Rated 30 May 2022
89 93% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 30 May 2022
65 27% The Fountain (2006) - Rated 30 May 2022