zlm

zlm
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2016
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 28% The Revenant (2015) - Rated 31 Jan 2016
90 28% Jaws (1975) - Rated 31 Jan 2016
93 57% Million Dollar Baby (2004) - Rated 31 Jan 2016
90 28% The Bucket List (2007) - Rated 31 Jan 2016
98 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Jan 2016
95 85% Billy Elliot (2000) - Rated 31 Jan 2016
93 57% The Sixth Sense (1999) - Rated 31 Jan 2016
93 57% Forrest Gump (1994) - Rated 31 Jan 2016
90 28% Psycho (1960) - Rated 31 Jan 2016
93 57% Full Metal Jacket (1987) - Rated 31 Jan 2016