We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
zlopopolo

Movie Buff - 341 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2021

more Recent Ratings
Check out zlopopolo's...
69 58% Dunkirk (2017) - Oct 09, 2021
58 24% Tenet (2020) - Oct 09, 2021
67 51% Enemy (2014) - Sep 23, 2021
75 78% Kiki's Delivery Service (1989) - Sep 23, 2021
32 0% The Hot Chick (2002) - Sep 23, 2021
72 67% The Dirty Dozen (1967) - Sep 23, 2021
65 44% Green Book (2018) - Sep 23, 2021
57 20% Matilda (1996) - Sep 23, 2021
76 81% Hannah and Her Sisters (1986) - Sep 23, 2021
53 14% Intolerable Cruelty (2003) - Sep 23, 2021