Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
zmc0zI

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Feb 10, 2019

more Recent Ratings
95 67% The Game (1997) - Feb 10, 2019
90 44% Mr. Nobody (2009) - Feb 10, 2019
95 67% Inception (2010) - Feb 10, 2019
85 23% Gone Girl (2014) - Feb 10, 2019
98 79% A Beautiful Mind (2001) - Feb 10, 2019
95 67% Donnie Darko (2001) - Feb 10, 2019
100 91% The Man from Earth (2007) - Feb 10, 2019
100 91% The Butterfly Effect (2004) - Feb 10, 2019
80 14% Split (2017) - Feb 10, 2019
90 44% Schindler's List (1993) - Feb 10, 2019