zmlevins

zmlevins
Movie Buff - 330 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Fountain (2006) - Rated 17 Feb 2012
70 17% The Mummy (1999) - Rated 17 Feb 2012
60 6% J. Edgar (2011) - Rated 17 Feb 2012
30 0% Confessions of a Shopaholic (2009) - Rated 17 Feb 2012
30 0% Van Wilder (2002) - Rated 17 Feb 2012
85 71% Synecdoche, New York (2008) - Rated 17 Feb 2012
90 86% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 17 Feb 2012
85 71% Fight Club (1999) - Rated 17 Feb 2012
75 30% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 17 Feb 2012
85 71% The Blue Angel (1930) - Rated 17 Feb 2012