zmr

Recent Ratings
Check out zmr's...
80 52% | Steins;Gate (2011) - Aug 14, 2021 |
85 66% | Crash (1996) - Aug 10, 2021 |
90 83% | Videodrome (1983) - Aug 10, 2021 |
80 52% | Paranoia Agent (2004) - Aug 08, 2021 |
75 38% | Mushishi (2005) - Jul 17, 2021 |
85 66% | Blue Velvet (1986) - Jul 17, 2021 |
65 22% | Mad Max: Fury Road (2015) - Feb 27, 2021 |
70 32% | Death Parade (2015) - Feb 27, 2021 |
60 15% | Kakegurui (2017) - Feb 21, 2021 |
90 83% | 12 Angry Men (1957) - Feb 21, 2021 |