znrakyz

znrakyz
Movie Buff - 441 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 28% Erşan Kuneri (2022) - Rated 13 Apr 2024
75 24% Tangled (2010) - Rated 13 Apr 2024
85 43% Oz the Great and Powerful (2013) - Rated 13 Apr 2024
83 36% Silicon Valley (2014) - Rated 13 Apr 2024
51 14% Kizilcik Serbeti (2022) - Rated 13 Apr 2024
95 77% Ezel (2009) - Rated 13 Apr 2024
90 61% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 06 Apr 2024
72 21% Cinayet Süsü (2019) - Rated 06 Apr 2024
53 14% Cebimdeki Yabanci (2018) - Rated 06 Apr 2024
95 77% 3 Body Problem (2024) - Rated 06 Apr 2024