zokki11

zokki11
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 74% Blade (1998) - Rated 10 Jan 2018
85 58% Underworld (2003) - Rated 10 Jan 2018
88 83% Starsky & Hutch (2004) - Rated 10 Jan 2018
86 70% Dangerous Minds (1995) - Rated 10 Jan 2018
85 58% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 10 Jan 2018
85 58% From Russia with Love (1963) - Rated 10 Jan 2018
87 74% Mission: Impossible (1996) - Rated 10 Jan 2018
88 83% The Green Mile (1999) - Rated 10 Jan 2018
88 83% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Jan 2018
88 83% Star Trek (2009) - Rated 10 Jan 2018