zommnsn

zommnsn
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Forest Hill, MD, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: I work at Best Buy and I love my girlfriend Shannon

more Recent Ratings

100 Paper Heart (2009) - Rated 12 Feb 2012
100 Titanic (1997) - Rated 12 Feb 2012
100 RocknRolla (2008) - Rated 12 Feb 2012
100 The Princess Bride (1987) - Rated 12 Feb 2012
100 In Her Shoes (2005) - Rated 12 Feb 2012
100 The Notebook (2004) - Rated 12 Feb 2012
100 Crank (2006) - Rated 12 Feb 2012
100 Fight Club (1999) - Rated 12 Feb 2012
100 300 (2007) - Rated 12 Feb 2012
100 Snatch (2000) - Rated 12 Feb 2012