zorax

zorax
Film Freak - 552 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2012
Location: CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% The Blues Brothers (1980) - Rated 23 Mar 2012
45 27% Nacho Libre (2006) - Rated 23 Mar 2012
60 47% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 23 Mar 2012
40 20% Top Gun (1986) - Rated 23 Mar 2012
70 65% 28 Days Later (2002) - Rated 23 Mar 2012
40 20% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 23 Mar 2012
30 10% The Village (2004) - Rated 23 Mar 2012
35 14% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 23 Mar 2012
70 65% Escape from New York (1981) - Rated 23 Mar 2012
60 47% One Man Band (2005) - Rated 23 Mar 2012