zorbathegr

zorbathegr
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 19 Nov 2018
95 59% The Wizard of Oz (1939) - Rated 19 Nov 2018
93 58% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 19 Nov 2018
86 19% Vizontele (2001) - Rated 19 Nov 2018
97 62% V for Vendetta (2006) - Rated 19 Nov 2018
99 81% The Truman Show (1998) - Rated 19 Nov 2018
100 94% Trainspotting (1996) - Rated 19 Nov 2018
98 68% Toy Story (1995) - Rated 19 Nov 2018
99 81% This Is England (2006) - Rated 19 Nov 2018
98 68% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 19 Nov 2018