We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
zsaperstone

Movie Buff - 194 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out zsaperstone's...
70 60% The 400 Blows (1959) - Jul 13, 2021
75 71% Days of Heaven (1978) - Jul 13, 2021
60 40% Do the Right Thing (1989) - Jul 13, 2021
30 10% Gran Torino (2008) - Jul 13, 2021
55 33% Hitch (2005) - Jul 13, 2021
60 40% The Invention of Lying (2009) - Jul 13, 2021
60 40% The Island (2005) - Jul 13, 2021
0% Team America: World Police (2004) - Jul 13, 2021
80 82% Office Space (1999) - Jul 13, 2021
50 26% The Master (2012) - Jul 13, 2021