zsinger

zsinger
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 59% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Jan 2010
97 59% March of the Penguins (2005) - Rated 19 Jan 2010
100 86% Band of Brothers (2001) - Rated 19 Jan 2010
98 67% About a Boy (2002) - Rated 19 Jan 2010
97 59% Pleasantville (1998) - Rated 19 Jan 2010
99 70% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 19 Jan 2010
100 86% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 19 Jan 2010
97 59% The Departed (2006) - Rated 19 Jan 2010
97 59% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 19 Jan 2010
100 86% The Cove (2009) - Rated 18 Jan 2010