zsoao

zsoao
Movie Buff - 465 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 94% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 21 May 2012
82 98% Jules and Jim (1962) - Rated 21 May 2012
85 99% 3-Iron (2004) - Rated 21 May 2012
10 7% In Time (2011) - Rated 21 May 2012
40 31% Rosemary's Baby (1968) - Rated 21 May 2012
40 31% West Side Story (1961) - Rated 21 May 2012
50 45% The AristoCats (1970) - Rated 21 May 2012
65 82% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 21 May 2012
60 69% Dead Man Walking (1995) - Rated 21 May 2012
30 21% The Bucket List (2007) - Rated 21 May 2012