zuberfde

zuberfde
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 09 Mar 2008
30 6% The Tuxedo (2002) - Rated 09 Mar 2008
80 74% A Mighty Wind (2003) - Rated 09 Mar 2008
75 60% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 09 Mar 2008
35 10% Shrek 2 (2004) - Rated 09 Mar 2008
75 60% Gone with the Wind (1939) - Rated 09 Mar 2008
60 35% Pride & Prejudice (2005) - Rated 09 Mar 2008
35 10% Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 09 Mar 2008
70 45% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 12 Feb 2008
50 23% My Dog Skip (2000) - Rated 12 Feb 2008