zulmunhaktan

zulmunhaktan
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Nothing

more Recent Ratings

55 75% The Karate Kid (2010) - Rated 10 Mar 2018
97 95% Yojimbo (1961) - Rated 10 Mar 2018
80 85% Capote (2005) - Rated 10 Mar 2018
40% The World Is Not Enough (1999) - Rated 10 Mar 2018
10 55% Die Hard (1988) - Rated 10 Mar 2018
10% Jason X (2002) - Rated 10 Mar 2018
25% Brotherhood of the Wolf (2001) - Rated 10 Mar 2018
10% The Proposal (2009) - Rated 10 Mar 2018
40% Showtime (2002) - Rated 10 Mar 2018
50 65% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Mar 2018