zverens

zverens
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 05 May 2019
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% The Tenant (1976) - Rated 14 Jun 2019
80 58% Timecrimes (2007) - Rated 19 May 2019
80 58% The Green Mile (1999) - Rated 10 May 2019
80 58% Isle of Dogs (2018) - Rated 10 May 2019
80 58% Song of the Sea (2014) - Rated 05 May 2019
5% Children of Men (2006) - Rated 05 May 2019
90 82% The Thing (1982) - Rated 05 May 2019
80 58% Heat (1995) - Rated 05 May 2019
90 82% Moon (2009) - Rated 05 May 2019
100 95% Braveheart (1995) - Rated 05 May 2019