zvr

zvr
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: Munich, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Badlands (1973) - Rated 23 Mar 2014
85 90% The Tree of Life (2011) - Rated 23 Mar 2014
88 97% To the Wonder (2013) - Rated 23 Mar 2014
77 72% Funny Games (1997) - Rated 13 Mar 2014
82 83% Code Unknown (2000) - Rated 13 Mar 2014
84 86% The Piano Teacher (2001) - Rated 13 Mar 2014
74 62% The Time of the Wolf (2003) - Rated 13 Mar 2014
72 58% Caché (2005) - Rated 13 Mar 2014
71 53% Funny Games (2008) - Rated 13 Mar 2014
65 28% Roxanne (1987) - Rated 10 Mar 2014