zwills

zwills
Movie Buff - 373 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 67% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 31 Mar 2014
85 82% Rushmore (1998) - Rated 31 Mar 2014
57 22% A Walk to Remember (2002) - Rated 03 Feb 2014
15 4% Head Over Heels (2001) - Rated 31 Jan 2014
68 37% The Proposal (2009) - Rated 31 Jan 2014
35 12% Little Fockers (2010) - Rated 31 Jan 2014
75 56% The Avengers (2012) - Rated 31 Jan 2014
79 67% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 31 Jan 2014
50 18% Bandits (2001) - Rated 31 Jan 2014
70 44% Ted (2012) - Rated 31 Jan 2014