zygoatsalami

zygoatsalami
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2012
Location: Calgary, Alberta, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am a university student, and my major is film. I enjoy playing old video games.

more Recent Ratings

39 5% Big Momma's House (2000) - Rated 11 Apr 2012
43 6% Big Fat Liar (2002) - Rated 11 Apr 2012
55 11% Thunderpants (2002) - Rated 11 Apr 2012
73 30% Dr. Dolittle (1998) - Rated 11 Apr 2012
70 27% Lady in the Water (2006) - Rated 11 Apr 2012
76 43% Paycheck (2003) - Rated 11 Apr 2012
83 57% Robots (2005) - Rated 11 Apr 2012
86 72% Saving Private Ryan (1998) - Rated 11 Apr 2012
95 96% The Amazing Screw-On Head (2006) - Rated 11 Apr 2012
87 74% American Splendor (2003) - Rated 11 Apr 2012