zyp4ta

Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: Nov 30, 2019
Check out zyp4ta's...
92 50% | The Blind Side (2009) - Nov 30, 2019 |
100 86% | Miracle (2004) - Nov 30, 2019 |
80 9% | The Greatest Game Ever Played (2005) - Nov 30, 2019 |
80 9% | The Fighter (2010) - Nov 30, 2019 |
93 59% | Southpaw (2015) - Nov 30, 2019 |
100 86% | Creed 2 (2018) - Nov 30, 2019 |
90 31% | Creed (2015) - Nov 30, 2019 |
95 68% | Rocky II (1979) - Nov 30, 2019 |
90 31% | Rocky III (1982) - Nov 30, 2019 |
90 31% | Rocky IV (1985) - Nov 30, 2019 |