Praise1223

Recent Ratings
Check out Praise1223's...
85 46% | Heaven's Lost Property Final: Eternal My Master (2014) - Mar 25, 2021 |
70 9% | Angel Beats! (2010) - Mar 25, 2021 |
75 18% | Spice and Wolf (2008) - Mar 25, 2021 |
75 18% | Hataraku Maou-sama! (2013) - Mar 25, 2021 |
60 3% | Death Note (2006) - Mar 25, 2021 |
92 71% | Charlotte (2015) - Mar 25, 2021 |
80 31% | Fairy Tail (2009) - Mar 25, 2021 |
100 90% | My Hero Academia (2016) - Mar 25, 2021 |
90 62% | Sword Art Online Alternative Gun Gale Online (2018) - Mar 25, 2021 |
85 46% | Sword Art Online (2012) - Mar 25, 2021 |