ouz

ouz
Movie Buff - 222 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Zügürt Aga (1985) - Rated 29 Dec 2012
20 8% Yikilmayan adam (1977) - Rated 29 Dec 2012
45 13% Vizontele Tuuba (2004) - Rated 29 Dec 2012
80 67% Vizontele (2001) - Rated 29 Dec 2012
80 67% Vavien (2009) - Rated 29 Dec 2012
60 31% Turist Ömer yamyamlar arasinda (1970) - Rated 29 Dec 2012
55 25% Turist Ömer boga güresçisi (1971) - Rated 29 Dec 2012
65 38% Turist Ömer (1964) - Rated 29 Dec 2012
90 87% Tosun Pasa (1976) - Rated 29 Dec 2012
50 19% Tarkan: Altin madalyon (1972) - Rated 29 Dec 2012