![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
schnofel | |
![]() |
Celluloid Junkie - 4771 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Austria
Age: 28
Gender: Male
|
|
Message Sent!
| |

| 22 | Sleuth (1972) - Feb 06, 2012 |
| 48 | Naked Lunch (1991) - Feb 06, 2012 |
| 29 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 06, 2012 |
| 35 | Chronicle (2012) - Feb 06, 2012 |
| 33 | Wuthering Heights (2011) - Feb 04, 2012 |
| 66 | Tiny Furniture (2010) - Feb 04, 2012 |
| 47 | The Grey (2012) - Jan 31, 2012 |
| 32 | Foxes (1980) - Jan 30, 2012 |
| 34 | Chico & Rita (2010) - Jan 30, 2012 |
| 69 | Paradise Lost 3: Purgatory (2011) - Jan 30, 2012 |
| Actors | |
| Directors | |
| Writers | Woody Allen David Mamet Cormac McCarthy |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |