![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
typhoeus | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: East Amherst, NY, USA
|

| 38 | Scanners (1981) - Feb 18, 2010 |
| 79 | Videodrome (1983) - Feb 18, 2010 |
| 80 | The Fly (1986) - Feb 18, 2010 |
| 73 | Dead Ringers (1988) - Feb 18, 2010 |
| 49 | M. Butterfly (1993) - Feb 18, 2010 |
| 42 | eXistenZ (1999) - Feb 18, 2010 |
| 68 | A History of Violence (2005) - Feb 18, 2010 |
| 78 | Seven (1995) - Feb 18, 2010 |
| 65 | The Game (1997) - Feb 18, 2010 |
| 75 | Fight Club (1999) - Feb 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |