allyw

allyw
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 98% Paper Towns (2015) - Rated 21 Nov 2015
95 96% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 21 Nov 2015
85 74% What If (2014) - Rated 20 Aug 2015
93 92% The Age of Adaline (2015) - Rated 20 Aug 2015
23 13% Final Destination 3 (2006) - Rated 20 Aug 2015
30 19% The Final Destination (2009) - Rated 13 Aug 2015
87 81% 22 Jump Street (2014) - Rated 24 Jul 2015
85 74% 21 Jump Street (2012) - Rated 23 Jul 2015
73 53% The Notebook (2004) - Rated 05 Jul 2015
97 99% If I Stay (2014) - Rated 10 May 2015