almithara

almithara
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2023
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out almithara's...

70 24% Davaro (1981) - Rated 13 Oct 2023
20 1% Görümce (2016) - Rated 13 Oct 2023
70 24% Rocky IV (1985) - Rated 13 Oct 2023
60 10% Sultan (1978) - Rated 13 Oct 2023
70 24% Salak milyoner (1974) - Rated 13 Oct 2023
60 10% Küçük Esnaf (2016) - Rated 13 Oct 2023
60 10% Avanak Kuzenler (2008) - Rated 13 Oct 2023
75 41% Avanak Apti (1978) - Rated 13 Oct 2023
80 52% Leyla ile Mecnun (2011) - Rated 13 Oct 2023
60 10% Kocan Kadar Konus (2015) - Rated 13 Oct 2023