anakatamar
Recent Ratings
Check out anakatamar's...
63 58% | Nightcrawler (2014) - Rated 28 Feb 2015 |
60 49% | The Imitation Game (2014) - Rated 28 Feb 2015 |
65 66% | American History X (1998) - Rated 06 Sep 2014 |
64 60% | Chimes at Midnight (1965) - Rated 06 Sep 2014 |
65 66% | Rebecca (1940) - Rated 17 Aug 2014 |
60 49% | Marriage Italian-Style (1964) - Rated 17 Aug 2014 |
80 93% | A Special Day (1977) - Rated 17 Aug 2014 |
75 90% | Army of Shadows (1969) - Rated 17 Aug 2014 |
88 97% | Last Year at Marienbad (1961) - Rated 17 Aug 2014 |
60 49% | The Nanny (1965) - Rated 17 Aug 2014 |