birdwatcher

birdwatcher
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2022
Location: USA

more Recent Ratings

80 64% Paths of Glory (1957) - Rated 07 Aug 2024
65 30% Lord of War (2005) - Rated 03 Aug 2024
65 30% Ocean's Eleven (2001) - Rated 27 Jul 2024
60 23% Star Wars Rebels (2014) - Rated 02 Jul 2024
90 90% Danger 5 (2011) - Rated 02 Jul 2024
55 16% Star Wars: The Clone Wars (2008) - Rated 02 Jul 2024
80 64% Spaced (1999) - Rated 02 Jul 2024
60 23% The Book of Boba Fett (2021) - Rated 02 Jul 2024
85 77% O.J.: Made in America (2016) - Rated 02 Jul 2024
70 39% Luke Cage (2016) - Rated 02 Jul 2024