criticalte

criticalte
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2022
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out criticalte's...

85 43% The Imitation Game (2014) - Rated 03 Sep 2022
85 43% Coco (2017) - Rated 03 Sep 2022
95 82% Stargate SG-1 (1997) - Rated 03 Sep 2022
80 29% Stargate (1994) - Rated 03 Sep 2022
95 82% Battlestar Galactica (2004) - Rated 03 Sep 2022
95 82% Battlestar Galactica (2003) - Rated 03 Sep 2022
95 82% Star Trek: Strange New Worlds (2022) - Rated 03 Sep 2022
100 96% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 03 Sep 2022
90 61% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 03 Sep 2022
90 61% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 03 Sep 2022