Erenov

erenov
Cinema Addict - 1783 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2023
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

60 52% Joker: Folie à Deux (2024) - Rated 14 Nov 2024
75 66% Prens (2023) - Rated 14 Nov 2024
77 69% The Substance (2024) - Rated 10 Nov 2024
15 15% Entelköy Efeköy'e Karsi (2011) - Rated 24 May 2024
15 15% Ask-i Memnu (2008) - Rated 24 May 2024
15 15% Amerikalı (1993) - Rated 24 May 2024
15 15% Artik sevmeyecegim (1968) - Rated 24 May 2024
15 15% Arka sokaklar (2006) - Rated 24 May 2024
15 15% Adanali (2008) - Rated 24 May 2024
15 15% Cilgin bedis (1996) - Rated 24 May 2024