heron

heron
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2023
Location: Turkey

more Recent Ratings

80 76% Ten (2002) - Rated 06 Apr 2023
70 55% The Wind Will Carry Us (1999) - Rated 04 Apr 2023
70 55% Taste of Cherry (1997) - Rated 04 Apr 2023
80 76% Through the Olive Trees (1994) - Rated 31 Mar 2023
80 76% Life and Nothing More... (1992) - Rated 31 Mar 2023
60 34% Avaliha (1984) - Rated 29 Mar 2023
60 34% Hamshahri (1983) - Rated 29 Mar 2023
50 19% First Case, Second Case (1979) - Rated 29 Mar 2023
80 76% Homework (1989) - Rated 29 Mar 2023
70 55% The Traveller (1974) - Rated 24 Mar 2023