iwi

iwi
Cinema Addict - 1192 Film Ratings
Member Since: 29 May 2022
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 78% Fanny and Alexander (1982) - Rated 16 Apr 2024
60 56% Minbo no onna (1992) - Rated 11 Apr 2024
55 48% Dark Star (1974) - Rated 07 Apr 2024
65 64% The Zone of Interest (2023) - Rated 05 Apr 2024
60 56% Aftersun (2022) - Rated 02 Apr 2024
65 64% Cold Souls (2009) - Rated 01 Apr 2024
80 86% Fallen Leaves (2023) - Rated 17 Mar 2024
80 86% Poor Things (2023) - Rated 02 Mar 2024
75 78% Lifeboat (1944) - Rated 02 Mar 2024
90 94% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 26 Feb 2024