markup

markup
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA

more Recent Ratings

72% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 25 Oct 2013
54% The Kings of Summer (2013) - Rated 22 Oct 2013
54% The Wave (2008) - Rated 07 Oct 2013
86% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 05 Oct 2013
86% In the Loop (2009) - Rated 30 Sep 2013
86% Casablanca (1942) - Rated 26 Sep 2013
86% Rear Window (1954) - Rated 23 Sep 2013
54% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 19 Sep 2013
72% Videodrome (1983) - Rated 12 Sep 2013
72% Being John Malkovich (1999) - Rated 08 Sep 2013