redbeard

redbeard
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% The Seventh Seal (1957) - Rated 14 Jan 2017
80 17% Winter Light (1963) - Rated 14 Jan 2017
85 37% Shame (1968) - Rated 14 Jan 2017
85 37% Liv & Ingmar (2012) - Rated 14 Jan 2017
90 65% Autumn Sonata (1978) - Rated 14 Jan 2017
85 37% C Blok (1994) - Rated 14 Jan 2017
95 92% Masumiyet (1997) - Rated 14 Jan 2017
90 65% Üçüncü sayfa (1999) - Rated 14 Jan 2017
90 65% Yazgi (2001) - Rated 14 Jan 2017
85 37% Itiraf (2002) - Rated 14 Jan 2017