rowaneisner

rowaneisner
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 17 May 2012
Location: Costa Rica
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Teknolust (2002) - Rated 25 Aug 2018
100 97% Go, See, and Become (2005) - Rated 25 Aug 2018
85 81% Heathers (1989) - Rated 19 May 2012
95 94% Baraka (1992) - Rated 19 May 2012
100 97% The Mahabharata (1989) - Rated 19 May 2012
100 97% My Life as a Dog (1985) - Rated 19 May 2012
65 31% Shrek (2001) - Rated 19 May 2012
80 64% The Bourne Identity (2002) - Rated 19 May 2012
80 64% JFK (1991) - Rated 19 May 2012
60 24% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 19 May 2012