slavaloly

slavaloly
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out slavaloly's...

96 86% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 14 Jan 2020
94 65% Joker (2019) - Rated 14 Jan 2020
90 44% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 14 Jan 2020
75 5% The Lighthouse (2019) - Rated 14 Jan 2020
98 93% Raw (2017) - Rated 07 Jun 2019
88 29% A Girl Walks Home Alone at Night (2014) - Rated 07 Jun 2019
95 74% Six Feet Under (2001) - Rated 23 Apr 2019
94 65% Blue Valentine (2010) - Rated 23 Apr 2019
96 86% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 23 Apr 2019
90 44% Blue Jasmine (2013) - Rated 23 Apr 2019