tblighe

tblighe
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 6% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 02 Jan 2024
50 27% Midsommar (2019) - Rated 02 Jan 2024
25 16% Ammonite (2020) - Rated 22 Dec 2023
90 74% Roman Holiday (1953) - Rated 22 Dec 2023
85 58% Hombre (1967) - Rated 22 Dec 2023
80 47% WarGames (1983) - Rated 22 Dec 2023
85 58% Silicon Valley (2014) - Rated 22 Dec 2023
80 47% Up in the Air (2009) - Rated 22 Dec 2023
50 27% Oppenheimer (2023) - Rated 22 Dec 2023
35 19% The Incredible Shrinking Man (1957) - Rated 22 Dec 2023