tjd25

tjd25
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

46 1% How Do You Know (2010) - Rated 28 Dec 2020
56 4% The Half of It (2020) - Rated 28 Dec 2020
61 8% Let It Snow (2019) - Rated 28 Dec 2020
63 11% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 28 Dec 2020
64 14% Obvious Child (2014) - Rated 28 Dec 2020
66 17% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 28 Dec 2020
68 20% Someone Great (2019) - Rated 28 Dec 2020
69 25% Lady Bird (2017) - Rated 28 Dec 2020
69 25% Marriage Story (2019) - Rated 28 Dec 2020
71 32% About Time (2013) - Rated 28 Dec 2020