![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flubug | |
![]() |
Film Freak - 619 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2006
Location: Los Angeles, CA, USA
Age: 25
Gender: Female
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 75 | Jesus Camp (2006) - Jun 02, 2008 |
| 80 | The Rules of Attraction (2002) - Jun 02, 2008 |
| 90 | The Fountain (2006) - Jun 02, 2008 |
| 99 | Roman Holiday (1953) - Sep 08, 2007 |
| 89 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |