Lannik Talon

lannik_talon
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% Once (2007) - Rated 19 Sep 2015
98 92% Midnight in Paris (2011) - Rated 19 Sep 2015
96 87% Whiplash (2014) - Rated 19 Sep 2015
96 87% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Sep 2015
90 35% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 13 Sep 2015
20 0% Stand by Me (1986) - Rated 13 Sep 2015
40 2% Das Boot (1981) - Rated 13 Sep 2015
40 2% In the Company of Men (1997) - Rated 13 Sep 2015
73 8% Adaptation. (2002) - Rated 13 Sep 2015
91 44% Total Recall (1990) - Rated 13 Sep 2015