andrelyrio86
Recent Ratings
Check out andrelyrio86's...
75 66% | The Thing (1982) - Rated 03 Apr 2018 |
50 4% | The Godfather (1972) - Rated 12 Oct 2017 |
10 0% | Naked Lunch (1991) - Rated 12 Oct 2017 |
69 45% | The Social Network (2010) - Rated 04 Oct 2017 |
91 99% | The Lion King (1994) - Rated 04 Oct 2017 |
71 56% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 04 Oct 2017 |
65 29% | The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 04 Oct 2017 |
77 78% | Jeepers Creepers (2001) - Rated 04 Oct 2017 |
68 41% | Miss Congeniality (2000) - Rated 04 Oct 2017 |
86 90% | Twin Peaks (1990) - Rated 04 Oct 2017 |