animekarina

animekarina
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: iñárritu is good godard is god.

more Recent Ratings

10 2% To All the Boys I've Loved Before (2018) - Rated 11 Feb 2019
85 71% Contempt (1963) - Rated 11 Feb 2019
85 71% A Woman Is a Woman (1961) - Rated 11 Feb 2019
75 47% First Reformed (2018) - Rated 11 Feb 2019
50 21% Knight of Cups (2015) - Rated 10 Feb 2019
100 95% The Tree of Life (2011) - Rated 10 Feb 2019
45 16% Hereditary (2018) - Rated 10 Feb 2019
35 10% The Invitation (2015) - Rated 10 Feb 2019
40 13% Spacy (1981) - Rated 10 Feb 2019
50 21% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 10 Feb 2019