beyhude

beyhude
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 7% Scenes from a Marriage (1973) - Rated 29 Jan 2022
63 7% Autumn Sonata (1978) - Rated 27 Jan 2022
81 36% Better Call Saul (2015) - Rated 26 Jan 2022
23 0% Midnight Mass (2021) - Rated 19 Jan 2022
78 24% Bates Motel (2013) - Rated 05 Jan 2022
79 27% The Serpent (2020) - Rated 05 Jan 2022
96 96% Şahsiyet (2018) - Rated 05 Jan 2022
72 12% Maniac (2018) - Rated 05 Jan 2022
91 76% Mare of Easttown (2021) - Rated 30 Dec 2021
81 36% The Discovery (2017) - Rated 30 Dec 2021